z dnia: 2018-08-09

Rzeźnik

Kategoria: -
Lokalizacja: Wrocław,
Telefon: 512522523
E-mail: rekrutacja@eastpower.pl

Treść ogłoszenia

Agencja EastPower . Świadczymy kompleksowe rozwiązania z zakresu zarządzania personelem oraz doborem i rekrutacją pracowników. Jesteśmy prężnie rozwijającą się grupą w zakresie zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR. Każda oferta konstruowana jest indywidualnie zgodnie z potrzebami i wskazówkami Klienta, a efektem tego jest najwyższa jakość i satysfakcję ze współpracy.

Rzeźnik

Miejsce pracy: Ochsenwiesenweg, 64395 Brensbach, Niemcy

Wymagania:

  • Umiejętność uboju świń i bydła jest konieczna

  • Umiejętność rozbiórki mięsnej świń i bydła konieczna

  • Umiejętność wytwarzania wyrobów mięsnych konieczna (np. Robienia kiełbasy)

  • Wytrzymałość fizyczna

  • Język niemiecki u jednego z rzeźników mile widziany, nie jest jednak konieczne, wystarczy że osoba zna słownictwo związane z zawodem.

Zakres obowiązków:

  • Ubój świń i bydła

  • Rozbiórka mięsa bydlęcego i wieprzowego na haku

  • Wytwarzanie wyrobów mięsnych z pozyskanego mięsa

Stawka wynagrodzenia:

  • 11,00 Eur-brutto

Rozpoczęcie pracy

  • OD ZARAZ

Zakwaterowanie:

  • Zapewnione po stronie Eastpower (100 Euro odtrącane od wynagrodzenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na nasz adres rekrutacja@eastpower.pl

Więcej informacji można uzyskać pod nr tel. 512-522-523

Galeria