Konektia.pl - Portal Społecznościowy Dla Osób Niepełnosprawnych
Urlopbezbarier_pl_logo_21
Opis firmy
W Polsce wciąż niewiele jest miejsc uwzględniających potrzeby, możliwości i oczekiwania blisko 5 mln. osób niepełnosprawnych.
Podstawowym celem przyświecającym twórcom serwisu urlopbezbarier.pl jest pomoc w znalezieniu tego najbardziej przystępnego, jedynego, innego niż wszystkie - tego wymarzonego miejsca na urlop.
Na URLOP BEZ BARIER

Od innych serwisów, portali turystycznych i przewodników odróżnia Nas to, że jesteśmy pierwszym w Polsce tego typu serwisem turystycznym adresowanym przede wszystkim do osób niepełnosprawnych, ich rodzin, tych wszystkich, którzy ze względu na swój stan zdrowia poszukują czegoś więcej niż zwyczajnej oferty turystycznej, a także tych którzy cenią sobie zdrowy i wygodny urlop.

Zdajemy sobie sprawę że wypoczynek osób niepełnosprawnych to wciąż jeszcze niezbadany teren, bywa, że to "tor przeszkód" a przecież szukanie regionu czy miejsca na nocleg w czasie urlopu powinno być przyjemnością!!!. Dołożymy wszelkich starań by tak właśnie było..

Serwis urlopbezbarier.pl swoim zasięgiem obejmuje wszystkie rejony Polski, jesteśmy miejscem, które oprócz bazy noclegowej, ukierunkowanej głównie na osoby niepełnosprawne, informacji na temat regionu i okolic, prezentować będzie, też rozwiązania prawne w zakresie wypoczynku osób niepełnosprawnych. To ambitny cel, ale wiemy że się uda.

Katalog ofert serwisu został tak zbudowany by zaspokoić zróżnicowane potrzeby. By można było znaleźć dla siebie takie miejsce noclegowe i taką bazę zabiegową, która spełniałaby nawet te najbardziej złożone oczekiwania.

Dodatkowo w serwisie będą mogli Państwo także dodawać swoje opinie jeżeli chodzi o dany region czy ośrodek. Forma i styl przekazu jaki wybraliśmy czyni urlopbezbarier.pl serwisem niepowtarzalnym i wyjątkowym.

Lokalizacja
rozwiń
mazowieckie , Warszawa
 
Sekcja niewypełniona
16 lut, 19:42
Tatry bez barier - po słowacku

Sport i aktywność ruchowa

Nasi południowi sąsiedzi dokonują rzeczy zdawałoby się niemożliwych. W rejonie Wysokich Tatr i...

25 sty, 23:58
Kolej pomaga niepełnosprawnym

Ułatwienia dla niepełnosprawnych

Małopolskie pociągi będą bardziej przyjazne niepłnosprawnym turystom. W tym celu kolejarze...

25 sty, 23:37
Muzeum Powstania Warszawskiego dla niewidomych i niesłyszących

Kultura i Sztuka

Nowoczesny system audioprzewodników w Muzeum Powstania Warszawskiego pozwoli niewidzącym na...

Zobacz wszystkie artykuły
Wysoki kontrast
A+
Zmieniaj swobodnie i proporcjonalnie wielkość czcionek jak również obrazków i całej szaty graficznej strony.

Używaj wbudowanych funkcji przeglądarki internetowej:
- w celu powiększenia rozmiaru naciśnij "CTRL" i "+" naraz
- w celu zmniejszenia rozmiaru naciśnij "CTRL" i "-" naraz
- w ustawienia oryginalnej wielkości naciśnij "CTRL" i "0" naraz